Jak (konečně a navždy) zhubnout?

Přestože tomu aktuální počasí vůbec nenasvědčuje, léto už opravdu klepe na dveře. A pokud jste své nadbytečné kilogramy dosud zdárně maskovala pod vrstvami oblečení, tak je co nevidět budete muset nemilosrdně odhalit, což není vůbec příjemná představa. A nebo také ne. Stačí se už přestat vymlouvat a pustit se do skutečně účinného hubnutí. Jedině tak totiž přivítáte léto ve zbrusu novém, klidně o pár konfekčních velikostí menším těle! Musíte jen vědět, jak na to!

Jedním z nejúčinnějších řešení vůbec, je nasadit proteinovou dietu. Ta patří nejen k nejznámějším a nejověřenějším, ale především je u ní zaručeno, že se svých kilogramů tuku navíc vážně zbavíte a nebudete hubnout svaly. Vždyť právě proteinovou (nebo také bílkovinnou, ketonovou, či ketodietu) drží před závody kulturisti, aby se zbavili podkožního tuku a byly co nejvíce vidět vyrýsované svaly. Proteinová dieta je založena na tzv. ketóze. To je stav organismu, do kterého se tělo dostane na základě omezení sacharidů ve stravě a bere si energii ze svých tukových zásob, čehož je důsledkem právě hubnutí. Do ketózy se tělo dostane už během tří dnů, proto je ztráta hmotnosti při ketonové dietě tak rychlá. Takovým „vedlejším produktem“ ketózy je navíc pocit zvýšené energie a dobrá nálada, což je při dietě obzvláště potřeba!

Jak tedy na to?

Opravdu se nemusíte ponořit do chytrých knih a studovat sestavení jídelníčku vhodného pro proteinovou dietu. Naštěstí ho již před vámi nastudoval tým českých odborníku na stravu pro vrcholové sportovce a vyvinul jedinečnou dietu stvořenou speciálně pro ženský organismus. Ženské tělo totiž na rozdíl od toho mužského neprodukuje tolik hormonu testosteronu, který mužům kromě jiného umožňuje také rychlé hubnutí a při sportu nárůst svalů a spalování tuků. Proto u žen na snížení tělesné hmotnosti nefunguje hubnutí sportem, tak jako u mužů. Musí se na to především promyšlenou změnou stravy. Při vývoji KetoFitu byla tato fakta brána v úvahu a vznikla tak jedinečná dieta sestavena primárně pro ženské tělo! Na vás je jediné – vybrat si z bohaté nabídky proteinových jídel to, co vám nejvíce chutná. I když pro úplný start je asi nejvýhodnější objednat si již připravený balíček 100% přírodních keto jídel - koktejly, polévky, omelety, omáčky, sladké kaše, skvělé proteinové tyčinky nebo dokonce i „hubnoucí“ čokoláda! Budete jíst 6 x denně již připravená chuťově skvělá jídla, jejichž příprava vám zabere maximálně pár minut. Instantní jídlo nebo proteinovou tyčinku si navíc můžete vzít s sebou kamkoliv a nehrozí tak, že by vás přepadl vlčí hlad a vy měli tendence dietu porušit. Vše je již dokonale připraveno a propočítáno.

Vaše zdraví především

Přestože kilogramy navíc ohrožují lidské zdraví v mnoha směrech, i dieta je pro organismus zátěž. To jsou fakta. I když co si budeme povídat, co je pár týdnů účinné diety, oproti rokům s nadváhou?! Přesto je důležité při dietě dodat vašemu vše potřebné. I proto je KetoFit čistě přírodní a dodává tělu všechny potřebné vitamíny, minerály a stopové prvky, vlákninu, mastné kyseliny a biologicky aktivní bílkoviny nahrazující kvalitní stravu. Pomůže dokonce posílit vaši imunitu, která by mohla být neodborným hubnutím výrazně narušena. Dále budete pociťovat příval energie, chráněna bude také vaše pokožka, vyhnete se lámání nehtů a vlasů a celkově budete působit krásnějším, mladším a zdravějším dojmem.

Kdy se dostaví výsledky?

Jak již bylo zmíněno, proteinová dieta Ketofit byla stvořena speciálně pro ženy a bere tedy ohledy na všechny specifické funkce ženského těla. Hubnutí vám tedy půjde bez námahy, stresu a nutnosti sportu! A přestože je každé tělo jiné, budete sama překvapena, jak rychle budete hubnout. A to vše bez pocitu hladu, stresu z diety a jo-jo efektu! Hoďte špeky za hlavu a vyjděte vstříc létu, jako krásná štíhlá žena!

chci zhubnout